Yunus Sen Bu Dünyaya Niye Geldin

Aşık yunus gibi bizde kendimizi sorgulayalım! Gerçekten bu dünyaya niye geldik? Bir kefenden baksa iç ve dış giysilerimize kadar bütün malımız, mülkümüz ve servetimiz dünyada kalacağına göre, gerçekten bu dünyaya niye geldik? yoksa bir kefen almaya mı geldik? Peki ama sadece bir kefen uğruna değer mi yaşam boyu bir uğraş ve savaş!

Bizden bu fani dünyaya gelenler ne oldu? Allahà ve peygambere isyan edip böbürlenenler, şimdi kara toprağın altında yatmıyorlar mı? Bir hak dostunun ``Hani annen, hani baban? Aynı yere sen de varan, `` dediği gibi bizde aynı kara toprağın altında yatmayacak mıyız?
 
Gerçekte cennet sınavına katılmak için ruhlar aleminden ana karnına ve oradan da ete, kemiğe bürünüp bu fani dünyaya geldik ama dünyada da kalıcı değiliz ki! Önümüzde gibi aşılması güç nice sınavlar var. Sonuçta dünyadaki inanç ve yaşantımız doğrultusunda bizi bekleyen cennet ve cehennem de var!
 
Lütfen çıkmaz sokaklardan geri dönelim, günahlardan kopup tövbe edelim ve yer altındaki karanlık kabirlerde yatanlardan ibret alalım, Kesinlikle biz de aynı yere gideceğimize ve bunun başka hiçbir alternatifi olmadığına göre, başta beş vakit namaz olmak üzere ibadetlerimizi düzenli bir şekilde yapmaya ve kabrimize yatırım yapmaya çalışalım!...
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet ile İstanbul Mezar Yapımında Öncü Firma